Zamagurský súboj obcí – víťaz Spišské Hanušovce

Zamagurský súboj obcí – víťaz Spišské Hanušovce

V piatok 29. júna 2018 sa uskutočnil v ateliéri RAMAGU v Spišskej Starej Vsi Zamagurský súboj obcí, zábavný vedomostný kvíz štvorčlenných tímov jednotlivých obcí. Zúčastnilo sa ho tímy z Lechnice, Zálesia, Reľova, Spišských Hanušoviec a a mesto Spišská Stará Ves zastupoval tím Maguranka.  Našu obce zastupoval tím v zložení: Janka Kromková, Števo Tomaľa, Peťo Baka a starosta Jozef Dudžák.

Po vyžrebovaní sme sa stretli v súboji s obcou Lechnica a Zálesie. S celkovým ziskom bodov 220 z oboch súbojov sme postúpili do finále, kde sme sa stretli so Spišskou Starou Vsou. Keďže sa prvé finálové kolo skončilo nerozhodne, finálová súťaž pokračovala druhým kolom, v ktorom sme boli úspešní, a tak sme sa stali celkovým víťazom súboja a získali ceny určené víťazovi.

Ďakujem všetkým, že prijali moje pozvanie do tímu a tým úspešne reprezentovali našu obec.

starosta

IMG_20180629_221432661 IMG_20180629_222303695