Nové hasičské vozidlo

Nové hasičské vozidlo

Nedeľa 21. februára 2016 bola pre našu obec výnimočná. Po prezidentovi republiky nás navštívil podpredseda vlády a minister vnútra Slovenskej republiky Róbert Kaliňák, aby našim dobrovoľným hasičom odovzdal nové hasičské vozidlo Iveco Daily s plnou výbavou. Teda naša obec sa pridala k stovkám obcí Slovenska, ktoré sa tešili z novým hasičských vozidiel. Po úvodných ceremóniách a privítaní hostí starostom obce  podpredseda vlády a minister vnútra Slovenskej republiky odovzdal kľúče od nového vozidla veliteľovi DHZ Michalovi Benedikovi. Toto nové vozidlo bude slúžiť dobrovoľným hasičom pri mimoriadnych situáciách v obci a pomoci občanom v núdzi.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k dôstojnému priebehu tejto slávnosti ako aj všetkým občanom, ktorí sa tejto akcie zúčastnili napriek nepriaznivému počasiu.

Ing. Jozef Dudžák, starosta obce

 

Niekoľko snímok:

https://drive.google.com/folderview?id=0B-Jzmj3E1KsOdVFiMW9fem12Vkk&usp=sharing