Stolnotenisový turnaj o Pohár starostu obce

Stolnotenisový turnaj o Pohár starostu obce

V nedeľu 25. januára 2015 sa v telocvični ZŠ s MŠ uskutočnil 4. ročník stolnotenisového turnaja o Pohár starostu obce Spišské Hanušovce. Zišlo sa tu takmer 30 účastníkov, ktorí boli zaradení do jednotlivých kategórií.

Kategória chlapci do 15 rokov – bojovali medzi sebou traja účastníci, pričom konečné poradie je:

1. Tomáš Gašparovič

2. Dominik Halčin

3. Tomáš Drienovský

V kategórii ženy sa prezentovali štyri dámy, ktorých vzájomné zápasy určili poradie v tejto kategórii:

1. Lucia Tomaľová

2. Lucia Bieľaková

3. Katka Bieľaková

4. Dominika Bieľaková

Najviac obsadenou kategóriou bola kategória muži. Okrem našich prišli aj chlapi z Reľova, z Ihľan i zo Spišskej Starej Vsi, ktorí boli rozdelení do 8 skupín a ich vzájomné zápasy určili poradie v skupinách, z ktorých prví dvaja postúpili do 8 finále .  Víťazi vzájomných zápasov boli žrebom nasadení do „pavúka“. Konečné poradie:

1. Pavol Bolcar ml.

2. Robo Drienovský  

3. Gusto Mirga 

4. Marko Zajonc

V neoficiálnej kategórii štvorhra odohrali vzájomné súboje šesť dvojíc. Vo finále tejto kategórie sa stretli Bolcar, Budzák a Mirga, Soska, pričom prví dvaja sa stali jej víťazmi.

Víťazom ešte raz blahoželáme, všetkým účastníkom ďakujeme za účasť , za príjemné nedeľné popoludnie strávené pri športe a tešíme sa na ďalší ročník 2016.

Niekoľko záberov z turnaja:

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????